Manažer/ka prodejny Vysoké Mýto

Baví Vás prodej, kontakt s lidmi a troufnete si na řízení týmu? Pokud se nebojíte zodpovědné práce, pojďte do toho s námi!

Náplň práce:

  • vedení pracovního týmu, organizace práce
  • odpovědnost za chod prodejny
  • odpovědnost za ekonomické výsledky a plnění obchodních cílů
  • konstruktivní řešení krizových situací
  • obsluha zákazníků za pultem, prodej výrobků, poradenství zákazníkům
  • práce na pokladně, manipulace s hotovostí
  • doplňování zboží
  • zabezpečení pořádku v prostorách prodejny

Požadujeme:

  • schopnost zorganizovat práci sobě i druhým
  • empatii vůči kolegům i zákazníkům
  • orientaci na zákazníka, komunikativnost
  • pozitivní přístup k prodeji
  • ochotu manipulovat s hotovostí
  • pečlivost, vstřícnost, zodpovědný přístup
  • zájem o sebevzdělávání a rozvoj
  • dobrou fyzickou zdatnost, chuť pracovat

Nabízíme:

  • odměna za vedení týmu až 8 000 Kč/měsíc
  • odměna za prodejní dovednosti až 10 000 Kč/měsíc
  • dárkové poukázky
  • příspěvek na stravování
  • vánoční bonus
  • firemní akce
  • kvalitní technické zázemí
  • firemní byt v Litomyšli s výhodným nájemným
  • stabilitu a jistotu
  • a řadu dalších benefitů