Mzdová účetní junior (ž/m)

Chcete spojit svůj život se Sázavou?

Baví Vás práce s čísly, zažíváte radost z přesného výsledku na konci výpočtu? Dokážete udržet pozornost a soustředit se po delší časový úsek?

Máme skvělý tým a jedno volné místo!

Náplň práce:

  • kompletní zpracování odměn BRIGÁDNÍKŮM
  • příprava podkladů v oblasti účtování mezd ZAMĚSTNANCŮM
  • příprava podkladů pro komunikaci s příslušnými úřady
  • zpracování pracovně právní agendy
  • vyřizování záležitostí souvisejících s nástupy a výstupy brigádníků, vč. komunikace s nimi
  • administrativní podpora HR oddělení, tvorba podkladů pro reporty a statistiky

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání ekonomického směru
  • zkušenosti v oblasti zpracování mezd vítány
  • pečlivý, systematický přístup k činnostem
  • vytrvalost, schopnost stanovit si priority své práce
  • schopnost pracovat pod časovým tlakem
  • ochotu vzdělávat se a rozvíjet v dané oblasti
  • trestní bezúhonnost
  • upřednostňujeme znalost v oblasti mzdové a pracovněprávní legislativy
  • ovládání uživatelských SW systémů (Excel, Word..)

Nabízíme:

  • zázemí úspěšné, moderní firmy
  • vzdělávání a tréninky pro Váš osobní a profesní růst
  • příležitost k osobnímu růstu a rozvoji
  • služební telefon, pracovní notebook
  • skvělý tým
  • firemní benefity