Pekař/ka

Pekařům vznikají pod rukama výrobky, a to od samého začátku až po upečení hotového čerstvého kousku. Ať už se jedná o výrobu chleba, rohlíků nebo sladkého pečiva. Můžeme Vám slíbit pestrou a voňavou práci se smysluplným výsledkem. Zkušenosti ani praxi nepotřebujete, vše Vás naučíme!

Pokud máte rádi vůni čerstvého pečiva, chcete pracovat v rodinném prostředí s fajn týmem lidí a nebojíte se brzkého ranního vstávání, pojďte do toho s námi!

Náplň práce:

  • příprava a výroba pekařských výrobků
  • obsluha pekařské linky
  • dvousměnný provoz

Požadujeme:

  • dobrou fyzickou zdatnost, chuť pracovat
  • samostatný a zodpovědný přístup k práci
  • manuální zručnost
  • flexibilitu

Nabízíme:

  • noční příplatek 40 Kč/hodinu
  • odpolední příplatek 20 Kč/hodinu
  • zdravotní bonus 2000 Kč/měsíc
  • příspěvek na dopravu 1000 Kč/měsíc
  • zajištění RESIDENČNÍHO UBYTOVÁNÍ
  • dárkové poukázky
  • vánoční bonus
  • firemní akce
  • kvalitní technické zázemí
  • stabilitu a jistotu
  • a řadu dalších benefitů