Prodavač/ka Pardubice (zkrácený úvazek)

Prodavač/ka se stará v první řadě o spokojenost zákazníků. S úsměvem prodává naše výrobky a věnuje se také pečení. U nás totiž výrobky připravujeme každý den čerstvé přímo v prodejně.

Baví Vás prodej, komunikace s lidmi a máte rádi vůni čerstvého pečiva? Jestliže se nebojíte práce za pultem a ranního vstávání, pojďte do toho s námi!

Náplň práce:

  • obsluha zákazníků za pultem, prodej a pečení výrobků, poradenství zákazníkům
  • práce na pokladně, manipulace s hotovostí
  • příprava a výroba pekařských výrobků
  • doplňování zboží
  • úklid prostor prodejny
  • zkrácený úvazek 4 hod. (začátek ranní směny od 5:00 hod)

Požadujeme:

  • orientace na zákazníka, komunikativnost
  • pozitivní přístup k prodeji
  • ochota manipulovat s hotovostí
  • pečlivost, zodpovědný přístup
  • fyzická zdatnost (práce ve stoje)

Nabízíme:

  • odměna za prodejní dovednosti od 1000 Kč/měsíc
  • dárkové poukázky
  • dotované stravování
  • firemní akce
  • kvalitní technické zázemí
  • stabilitu a jistotu
  • a řadu dalších benefitů