Referent HACCP a BOZP

Jste systematičtí, zároveň Vás baví komunikovat s lidmi? Toužíte po pestré práci, která zahrnuje cestování po regionu? Pak pojďte do toho s námi!

Náplň práce:

  • vedení agendy týkající se HACCP a BOZP v aktuálním stavu k potřebám SÁZAVY a k platné legislativě
  • tvorba složení vyráběných potravin a jejich označení
  • seberozvoj ve znalosti legislativy týkající se výroby a prodeje potravin
  • provádění auditů systému HACCP a BOZP na centrálním provoze a na prodejnách
  • zajištění školení pro centrální provoz a prodejny
  • zajištění aktuálních tabulek zápisu kritických bodů a úklidů
  • vyhodnocení zápisu z kontrol SZPI

Požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání v oboru potravinářství
  • zkušenosti v oblasti technologie potravin vítány
  • systematičnost, pečlivost
  • důslednost, vytrvalost
  • energičnost, schopnost dotáhnout řešení do úplného konce
  • schopnost zorganizovat práci sobě a hledat nové cesty při řešení situací
  • otevřenou komunikaci, spolupráci
  • zájem o sebevzdělávání a svůj rozvoj
  • časovou flexibilitu
  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

  • prostor k naplnění svých snů
  • práci v TOP společnosti v úžasném voňavém oboru
  • práci v rostoucí a otevřené firmě
  • služební notebook, telefon a automobil
  • firemní akce – plesy, sportovní dny
  • stabilitu a jistotu
  • kvalitní technické zázemí