Specialista/ka marketingu a obchodu

Rád/a experimentujete a čelíte různým výzvám?

Máte chuť se zapojit do kreativních projektů, posouvat věci vpřed a záleží Vám na vizuálu celé značky?

Pak neváhejte a chopte se této příležitosti!

Náplň práce:

  • Rozvíjet ZNAČKU SÁZAVA mezi zákazníky a celý region,
  • spoluvytvářet marketingové cíle společnosti a ty následně naplňovat,
  • samostatně připravovat výstupy marketingové komunikace,
  • hlídat styl a identitu celé společnosti,
  • vytvářet TRVALÉ VAZBY nejen se zákazníky, ale i se zaměstnanci,
  • připravovat firemní eventy společnosti,
  • pomáhat v rámci obchodního týmu s administrativními procesy,
  • spravovat veškeré komunikační kanály společnosti.

Požadujeme:

  • Kreativní a tvořivé myšlení,
  • rychlé a správné rozhodovací schopnosti,
  • otevřenou komunikaci, týmové jednání,
  • vynikající organizační schopnosti a časovou flexibilita,
  • energičnost a tah na branku,
  • spolehlivé a bezchybné jednání v marketingových výstupech,
  • orientaci v on-line marketingu,
  • VŠ vzdělání v oboru nebo min. 2 roky zkušeností,
  • řidičský průkaz sk. B,
  • znalost práce na PC, znalost základních grafických programů.

Nabízíme:

  • Obrovský prostor k naplnění svých snů, kde tvorba je i zaměstnáním,
  • práci v TOP společnosti v úžasném voňavém oboru,
  • práci v rodinné, rostoucí, otevřené firmě, kde se změny realizují ihned,
  • služební notebook a špičkový telefon k vytváření HD obsahu,
  • stabilitu a jistotu,
  • JEDNÁ SE O ZÁSTUP ZA MATEŘSKOU / RODIČOVSKOU DOVOLENOU.