Naše pekařství

Pekařství a cukrářství Sázava v sobě spojuje více než pětadvacetiletou tradici českých pekařských a cukrářských řemesel. Vyznačujeme se vlastní unikátní sítí pekařských prodejen, ale také významným podílem na regionálním nezávislém trhu s pečivem.

Naší nejvyšší hodnotou je chuť. Výrobky nedopékáme, ale v co nejširší míře skutečně pečeme přímo před zraky našich zákazníků.

Kdo jsme

Na začátku byli dva mladí muži, kteří chtěli dělat něco užitečného pro lidi…
čtětě dále >

Chleba

Kdo jsme

Kdo jsme

Na začátku byli dva mladí muži, kteří chtěli dělat něco užitečného pro lidi, co má smysl. Založili pekárnu, pekárnu Sázava, ve stejnojmenné obci na Orlickoústecku nedaleko Lanškrouna. Díky mnoha chybám a prohrám vzniklo nejen budoucí vítězství, ale především něco jedinečného. Vždy si šli za svým, a díky tomu se zrodila mnohaletá firma, kde jsme všichni jedna rodina. Od začátku se držíme stále stejných hodnot, které Vám zde postupně představíme.

Naše pekařství v sobě spojuje tradici českých pekařských a cukrářských řemesel, kterou neustále posouváme dál. Vyznačujeme se vlastní unikátní sítí pekařských prodejen. Každá taková prodejna je jako naše dítě.

Majitelé společnosti vybudovali svou firmu tzv. na „zelené louce“ a prožili mnoho let v samotných jednotlivých profesích. Ani jeden nebyl pekař a toto řemeslo neznali, přesto měli něco společného. Oba byli neskutečně pracovití a hlavně nikdy nevzdali to, co začali. Odtud plyne obrovská úcta ke každému ze svých zaměstnanců, tedy spíše spolupracovníků.

Jiří Kollert & Dalibor Matějík